בית כנסת

בית כנסת

shulבית-הכנסת הוא ציר מרכזי בחיינו. בית הכנסת הינו גם בית מדרש, בו אנו קובעים עיתים לתורה, פוגשים ידידים ושומעים דרשה נאה על פרשת השבוע, קבלה וחסידות, הליכות ומנהגים ועוד..

בית-חב"ד מפעיל בית-כנסת הפתוח לכל גוני האוכלוסיה בשבתות וחגים. זו גם ההזדמנות שלנו להשקיע קצת יותר מבכל ימות השבוע, בעיצוב זהותם החינוכית-יהודית של ילדינו הצעירים. לכן, חשוב מאוד שבית-הכנסת 'שלנו' יהיה מקום שמתחשק לבוא אליו ושנעים להימצא בו.

בבית-הכנסת שלנו - "נוסח אחיד" - מתקבלים בברכה ובשמחה בני כל העדות והסגנונות. כאן תוכלו להתפלל ולהקשיב לדברי תורה באווירה חב"דית אותנטית – בדרכי נועם ועם דגש מיוחד על ערך השמחה.

זמני התפילות:

קבלת שבת - 15 דקות אחרי זמן הדלקת נרות.

תפילת שחרית - 8:30 בבוקר.

תפילת מנחה וסעודה שלישית: 20 דקות לפני זמן הדלקת נרות.

לפרטים וברורים: הגבאי, מר מרדכי אדלר (טל') 04-998-7704. רב הבית כנסת, הרב יוסף ריבקין: 054-5213071 או chabad@karmiel.co.il כתובת מייל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת <!-- document.write( '</' ); document.write( 'span>' ); //--> . כתובת: מקלט ברח' עצמון ליד החנייה של האולם ספורט.

מפה מוגדלת (להורדה לחץ כאן)

map-lg

אודותינו

בית חב"ד כרמיאל נוסד בשנת 1980. מטרתנו היא להביא את אור היהדות והחסידות לכל בית ישראל מתוך מאור פנים וכבוד לזולת. אצלנו רואים בכל יהודי חוליה בשרשרת אחת שלמה - "עם ישראל" ומכאן החשיבות שכל יהודי ישמור על זהותו וידבק בערכיה הנצחיים של האומה. חב"ד מפילה חומות של קיטוב וניכור פנימי בעם ומדגישה את המאחד והמשותף לכולם. קרא עוד

צוות בית חב"ד נשלחו לכרמיאל ע"י הרבי מליובאוויטש, והם עומדים לרשותכם בכל נושא יהודי. לחץ כאן ליצירת קשר