שירותים יהודיים

שירותי בית חב"ד

בדיקת תפילין ומזוזות

מומלץ לבדוק את כל מזוזות הבית פעם בשנה, וכן את התפילין אחת לשלוש שנים. רצונכם לשלוח את המזוזות לבדיקה? צרו קשר עמנו, ונציגנו ילווה אתכם בכל שלבי הבדיקה וההתקנה.

בית כנסת

בית-חב"ד מפעיל בית-כנסת הפתוח לכל גוני האוכלוסיה בשבתות וחגים. לכן, חשוב מאוד שבית-הכנסת 'שלנו' יהיה מקום שמתחשק לבוא אליו ושנעים להימצא בו. בבית-הכנסת שלנוו מתקבלים בברכה ובשמחה בני כל העדות והסגנונות. כאן תוכלו להתפלל ולהקשיב לדברי תורה באווירה חב"דית אותנטית.

פעילות חגים לקהל הרחב

בית חב"ד דואג שכל יהודי יכיר את מצוות החג ומנסה עד כמה שניתן לזכות יותר ויותר יהודים במצוות החג. אנו פועלים סביב מעגל השנה. ניתן לתאם פעילות מרוכזת במקומות ציבוריים (מרכזי קשישים, מפעלים, קניונים וכדומה) הכוללת דברי הסבר אודות משמעות מצוות החג וזיכוי המשתתפים במצוות החג.

מכון בר מצוה

ההכנות לבר-המצווה הן גם הזדמנות מצויינת להעשיר במעט את המטען הרוחני שיישא עמו הילד לכל החיים. אם אתם רוצים שבר-המצווה ייחקק בלב בנכם כחווייה יהודית מיוחדת במינה ולא כעוד טקס מלחיץ שמוכרחים לעבור – אתם מוזמנים לפגישת היכרות בלי התחייבות.

אירוח לסעודות שבת

סעודת שבת היא ה"טופ" של חווית השבת. האווירה הנעימה, הנרות הדולקים, הקידוש, האחדות המשפחתית, הזמירות, דברי התורה ו...הסעודה החגיגית. כל אלו יוצרים חוויה אמיתית של שבת. רוצים לחוות סעודת שבת כהלכתה? צרו קשר עם בית חב"ד.

הדרכה לטהרת המשפחה

הטהרה היא 'תו התקן' היהודי, העיקרי. על-פי תורת הקבלה, הקפדה על דיני טהרת-המשפחה מעניקה לילדים עדינות-נפש ושאר מידות טובות שאנו מאחלים לצאצאינו. ההדרכה הינה אישית או קבוצתית לנשים נשאותו או לכלות והיא כוללת הסבר מפורט על משמעות והתועלת שבשמירת הטהרה.

הכשרת מטבחים

במידה והנכם מעוניינים להפוך את מטבחכם לכשר, הדבר אינו דורש מאמץ רב וזאת עם התפתחותה של הטכנולוגיה כל שעליכם לעשות היא ליצור קשר עם נציג חב"ד ולתאם עימו זמן בו תבואו לקחת את מכשיר ההכשרה.
 • שדרות נשיאי ישראל 7, כרמיאל
 • שעות פתיחה:
  א, ב, ד, ה:
  10:00-13:00
  16:00-19:00
  ג: 10:00-13:00
  ו: 9:30-12:30
 • טלפון: 9988915
  פקס: 9883449
 • אימייל: chabad@karmiel.co.il

אודותינו

בית חב"ד כרמיאל נוסד בשנת 1980. מטרתנו היא להביא את אור היהדות והחסידות לכל בית ישראל מתוך מאור פנים וכבוד לזולת. אצלנו רואים בכל יהודי חוליה בשרשרת אחת שלמה - "עם ישראל" ומכאן החשיבות שכל יהודי ישמור על זהותו וידבק בערכיה הנצחיים של האומה. חב"ד מפילה חומות של קיטוב וניכור פנימי בעם ומדגישה את המאחד והמשותף לכולם. קרא עוד

צוות בית חב"ד נשלחו לכרמיאל ע"י הרבי מליובאוויטש, והם עומדים לרשותכם בכל נושא יהודי. לחץ כאן ליצירת קשר